15-2 Goede Doelen Dag op Landeweer

13 feb 2023

Kom 15 februari naar de Goede Doelen Dag op Landeweer

Op Landeweer zijn ze druk bezig met de voorbereidingen van de Goede Doelen Dag. Met deze dag steunen ze de slachtoffers van de aardbeving in Turkije en Syrië.

Op woensdag 15 februari ben je tussen 10.00 en 14.00 uur van harte welkom op locatie Landeweer voor een kopje koffie of thee met iets lekkers. En dan wel echt heeeel lekker: onze leerlingen bakken heerlijke poffertjes en crêpes. Onze talenten van Landeweer spelen zelf muziek en er zijn nog allerlei andere leuke activiteiten. De opbrengst van deze dag gaat naar Giro555. Zien we jou de 15e ook op locatie Landeweer?

Ook op andere locatie gaan onze leerlingen en medewerkers als een speer! Er zijn al ontzettend veel statiegeldflessen verzameld op de locaties. Ook is er vandaag druk geflyerd in de buurt door 1e en 2e jaars leerlingen van locatie Zonegge. Woensdag 15 februari halen ze de flessen bij de mensen op. Natuurlijk mogen flessen ook naar Zonegge gebracht worden!

Weten wat Giro555 met de donaties doet? Check hun socials @giro 555

Terug naar overzicht