Op naar de toekomst: leerlingen van locatie Didam in finale Artcadia!

7 feb 2023

Op naar de toekomst: leerlingen van locatie Didam in finale Artcadia!

Onze CO2 uitstoot van onze infrastructuur moet verminderen. Voor de landelijke techniek- en kunstwedstrijd ‘Artcadia, Imagine your future’ bedacht een groepje tweedejaars leerlingen van onze locatie in Didam een plan om de CO2 uitstoot te verminderen. In hun plan rijden treinen en bussen onder de grond. Ze worden aangedreven door geothermische energie. Met een heel buizensysteem willen onze leerlingen optimaal gebruik maken van deze energie.

Fantastisch plan, toch? Dat vond de jury ook, want met hun plan zijn onze leerlingen door naar de finale!

Binnenkort krijgt de hele klas een workshop. Ook komt er een ingenieur kijken naar het ontwerp van onze leerlingen om het zo nog verder te ontwikkelen.

19 april is de grote finale in het Evoluon in Eindhoven. We wensen onze leerlingen heel veel succes met de voorbereidingen!

Meer weten over Artcadia? Bekijk dan hun website: www.artcadia.nl.

Terug naar overzicht