Wat gebeurt er nou op zo’n studiedag?

12 apr 2022

Vandaag is er een studiedag.

 
Fijn voor onze leerlingen natuurlijk, een dagje lekker niet naar school. Maar wat gebeurt er dan op school tijdens zo’n studiedag?
 

Samen werken, leren en plannen maken

Onze collega’s zijn het hele jaar erg druk met het draaiende houden van hun eigen “winkeltje”. Tijdens studiedagen is er de mogelijkheid om samen te werken aan en plannen te maken voor nóg beter onderwijs. Hierdoor wordt het Liemers College en nog fijnere leer- en werkomgeving voor zowel leerlingen als collega’s.
 
Collega’s volgen lezingen, trainingen, workshops, bijscholing en hebben brainstormsessies en andere werkvormen om samen aan de toekomst van het Liemers College en onze leerlingen te werken.
 
Voor personeel zoals de orthopedagogen en ander collega’s die op de locaties verspreid werken is een studiedag bij uitstek de mogelijkheid om met elkaar van gedachten te wisselen en aan teambuilding te werken.
 
Vandaag onder andere op het programma:
De gastvrije school
Programma voor toetsing en afsluiting
Profilering
Gesprekstechnieken
Terug naar overzicht