Aanmelden leerjaar 1 op het Liemers College

8 feb 2024

Aanmelden

Weet je helemaal zeker dat je naar het Liemers College wilt? Wat gaaf! Hieronder kunnen jij en je ouders lezen hoe je je aan kunt melden voor het Liemers College.

 

Landelijke aanmeldweek brugklas

Nieuwe leerlingen voor leerjaar 1 kunnen zich aanmelden in de landelijke aanmeldweek van 25 tot en met 31 maart 2025.

Het aanmelden gebeurt middels het gezamenlijke ELK-systeem, dat te bereiken is via de volgende link: https://elk-arnhem.nl/ouderportaal

De benodigde inloggegevens worden verstrekt door de basisschool.

 

Gezamenlijk aanmeldsysteem

Om de overstap van de basisschool naar de middelbare school zo soepel en makkelijk mogelijk te maken, hebben de middelbare scholen van ‘www.kiesjenieuweschool.nl’ regio Arnhem en omstreken vanaf 2025 een gezamenlijk aanmeldsysteem voor leerjaar1.

Het gezamenlijke aanmeldsysteem maakt het aanmelden sneller en overzichtelijker. De gegevens worden automatisch overgenomen uit het systeem van de basisschool, waardoor het minder foutgevoelig is. Als u kiest voor een middelbare school met een ‘maximaal aantal plaatsen’, wordt ook naar een alternatieve school gevraagd. U hoeft dan niet alles opnieuw in te vullen. Ook kan de basisschool de voortgang van de aanmelding goed volgen. Op deze wijze zorgen we ervoor dat alle leerlingen een plek binnen het voortgezet onderwijs krijgen.

 

Hoe werkt het?

  1. Tijdens de landelijke aanmeldweek van 25 t/m 31 mrt 2025 kunt u uw kind aanmelden in het ELK-systeem: https://elk-arnhem.nl/ouderportaal
  2. Met de inloggegevens die u van de basisschool ontvangt, kunt u inloggen in het gezamenlijke ELK-systeem en de aanmelding starten.
  3. In het systeem kiest u de middelbare school van uw voorkeur. Indien deze school een maximaal aantal plaatsen heeft, kiest u ook een alternatieve school.
  4. U vult enkele gegevens in. Veel gegevens zijn al ingevuld, omdat het systeem gekoppeld is aan de administratie van de basisschool.
  5. Tot slot ondertekent u de aanmelding digitaal.

 

Basisschool buiten de regio Komt uw kind van een basisschool buiten de regio Arnhem en omgeving en heeft u daarom geen inloggegevens voor het ELK-systeem? Geen probleem! U kunt uw kind alsnog aanmelden via het ELK-systeem -> https://elk-arnhem.nl/ouderportaal. Op deze pagina vindt u de knop ‘Buiten de regio’. Klik hierop om toegang te krijgen tot een apart aanmeldformulier.

 

Vragen?

Het aanmeldsysteem is uitgerust met een instructiefilmpje dat u stap voor stap door de aanmelding leidt.

 

Aanmelden voor de Sportklas

Wil je graag naar de Sportklas op Landeweer? Geef dit dan aan bij de aanmelding. Let op: je aanmelding voor de Sportklas is alleen geldig als je je ook voor Landeweer aanmeldt. Vergeet dit dus niet aan te geven.

 

Aanmelden voor Liemers Agora

Om je aan te melden voor Liemers Agora, doorloop je een intakeprocedure. Op onze pagina ‘Intakeprocedure Agora’ lees je alles over de intake bij Liemers Agora.

Geen loting

Op het Liemers College is er plek voor iedereen. Daarom is er op geen enkele locatie sprake van loting. Als jouw basisschooladvies past bij het aanbod van de locatie, ben je van harte welkom.

 

Terug naar overzicht